Pranie tapicerki samochodowej Szczecin

Pranie tapicerki skórzanej
Pranie tapicerki skórzanej

Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo pranie tapicerek, kanap oraz innych mebli przynosi nie tylko estetyczne efekty wizualne przywracające dawny blask. Dzięki profesjonalnym sprzętom oraz środkom czyszczącym zapewniamy pozbycie się niewidocznych drobnoustrojów, które mogły powodować alergie lub nieprzyjemny zapach. W ekstremalnych sytuacjach jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się zapachu moczu psa czy kota z tapicerki.

Utrzymanie nieskazitelnej czystości tapicerowanych powierzchni w budynkach mieszkalnych, biurowych czy samochodach wcale nie jest proste. Intensywna eksploatacja takich mebli jak narożniki, kanapy, fotele czy sofy powoduje, że szybko gromadzą się na nich rozmaite zabrudzenia oraz wnikają nieświeże zapachy. Bardzo często staje się to głównym źródłem alergenów i roztoczy w miejscu zamieszkania. W większości przypadków pozbycie się ich domowymi metodami okazuje się nieskuteczne.

W takich momentach warto skorzystać z wieloletniego doświadczenia firmy sprzątającej. O profesjonalnym czyszczeniu nawet najbardziej wymagających tapicerowanych powierzchni wiemy praktycznie wszystko. Jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami jakie można spotkać w codziennym życiu. Dzięki nowoczesnym sprzętom oraz środkom czyszczącym możemy  dokładnie rozpoznać rodzaj zabrudzenia, jego intensywność oraz następnie usunąć je z wysoką skutecznością.

Swoje usługi kierujemy także do firm oraz instytucji z województwa Zachodniopomorskiego. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe usługi sprzątające – nie tylko pranie czy czyszczenie tapicerki.

To co nas charakteryzuje, to :

  • wysoka jakość wykonywanych usług
  • krótkie terminy realizacji
  • relatywnie niskie ceny