Polerowanie lakieru, renowacja powłoki lakierniczej – Autodetailing Szczecin

Detailing Szczecin

Jeśli chcesz, żeby Twoje, używane auto wyglądało tak, jakby dopiero co opuściło salon sprzedaży, to nasza oferta autodetailingu jest właśnie dla Ciebie.
Czym jest autodetailing ?
Auto Detailing to wieloetapowy proces na który składa się nie tylko dokładne wysprzątanie samochodu wewnątrz i zewnątrz. To zaawansowane techniki szczegółowego czyszczenia, korekt oraz konserwacji pojazdów, łodzi (motorówek, jachtów), motocykli. To prawdziwe SPA dla samochodów. Profesjonalna kosmetyka poprawia nie tylko walory estetyczne pojazdu, ale także przedłuża jego żywotność oraz zwiększa jego cenę rynkową.

detailing
detailing

Do wszelkich prac stosujemy profesjonalne kosmetyki samochodowe pozwalające uzyskać najlepszy efekt końcowy. Zapewniają one skuteczną pielęgnację karoserii oraz tapicerki, a także  ochronę samochodu przed szybkim zużyciem się poszczególnych części.
Prace przy pojeździe rozpoczynamy od dokładnego i kompleksowego czyszczenia wszystkich powierzchni wewnątrz jak i zewnątrz. Szczegółowo zajmiemy się każdym detalem w kolejności. – m.in.  czyszczenie tapicerki tekstylnej,  skórzanej, jej naprawa i impregnacja, czyszczenie kokpitu, czyszczenie podsufitki .

Nasze usługi obejmują  :

  • polerowanie lakieru
  • usuwanie wgnieceń
  • regeneracje tapicerki
  • renowacje felg
  • polerowanie reflektorów
  • zabezpieczenie przed uszkodzeniami (powłoki kwarcowe i ceramiczne)

Zapraszamy wszystkich do kontaktu telefonicznego lub osobistego celem omówienia wszelkich aspektów związanych z ofertą.